Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

INVENTA 13ft 3,7lb

Na objednavku 7-14 dni

510.00
Kód tovaru: INV1337

IVA 13ft 3,5lb

Na objednavku 7-14 dni

685.00
Kód tovaru: IVA1335

Sme predstaviteľmi ochrannej známky Orient Rods na Slovensku. Znamená exkluzívne, technologické a ručne vyrobené prúty, ktoré konkurujú svetovým značkám.

Naša ponuka je mimoriadne bohatá a zahŕňa obľúbené rybárske prúty Astra. Spadajú do kategórie univerzálnych prútov. Hodia sa pri aktívnom love z člnu, na brehu či stalking. Rukoväť majú vyrobenú z leteckého titánu, ktorý prispieva k odolnosti voči škrabancom aj korózií. Ich tvar umožňuje bezpečné upevnenie prúta pomocou očka. To uvítate v prípade lovu pod nohami či so zatiahnutou brzdou. Rybárske prúty Astra majú malé prepravné rozmery, pomerne nízku hmotnosť a veľký nahadzovací potenciál. Ich nahadzovacia záťaž je až do 140 gramov a nahadzovacia vzdialenosti vyše 150 metrov.

Rybárske prúty

Pomerne žiadané sú aj ľahké rybárske prúty BESTIA. Ochranu blanku zabezpečuje povrchová úprava z uhlíkových vlákien a dvojzložkového epoxidového laku. Tieto rybárske prúty sú typické rýchlou akciou pri nahadzovaní a stredne rýchlou akciou pri zdolávaní rýb.

Alebo čo tak vyskúšať rybárske prúty Chameleon S1 a S2, pri ktorých sa nebojíme povedať, že nahadzujú samé za seba. Vznikli technikou tkania uhlíkových vlákien pod rôznymi uhlami na blanku. Práve táto úprava akumuluje potenciálnu energiu a pri nahadzovaní ju v jednom momente úplne uvoľní.

Náš sortiment zahŕňa aj rybárske prúty Chameleon SM a Ultimate. Odlišujú sa znížením tuhosti v spodnej časti prúta a pridaním pevnosti blanku (aby zvládol zaťaženie s veľkými kŕmnymi raketami a umožňoval pohodlné a dlhé nahadzovanie).

Medzi rybármi sú žiadané aj rybárske prúty IVA. Umožňujú nahadzovanie na veľké vzdialenosti v kratšom oblúku a s rôznymi závažiami. Pre lepšiu ochranu blanku a zvýšenie jeho pevnosti a tuhosti sme použili špeciálnu karbónovú povrchovú úpravu Plain 1K, ktorá zároveň slúži aj ako výstuž.

Už vám pri love robili spoločnosť rybárske prúty Vektra? Zmenšili sme priemer blanku a zvýšili jeho tuhosť, vďaka čomu sa tieto rybárske prúty radia medzi špeciály na ďaleké hody.

V ponuke máme aj rybárske prúty IVENTA či Venus. Výber vám zaiste uľahčí podrobný popis, ktorý sa na nachádza pri každom rybárskom prúte.