Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Lovíte najmä kaprov? Tak kaprársky podberák rozhodne nesmie chýbať vo vašej rybárskej výbave, nech už ste začiatočník alebo skúsený rybár.

Kapry sú totiž pomerne akčné ryby, ktoré sa len tak ľahko nevzdávajú a bojujú do poslednej chvíle – a to aj v podberáku. Aby ste minimalizovali riziko zranenia kapra pri vyťahovaní z vody na breh, ako aj riziko jeho predratia zo siete či úteku z háčika, stavte na kvalitný kaprársky podberák Orient Rods. Zvyčajne pozostáva z rukoväte a dvojice odolných ramien, medzi ktorými je natiahnutá spevnená sieť.

Kaprársky podberák

Kaprársky podberák zefektívni celý proces odoberania ryby na súš. Zamedzí ich vykĺznutiu. Jeho kľúčové vlastností sú:
  • odolný materiál pre dlhoročnú životnosť a funkčnosť podberáka (čiže aj pri náročnejšej rybačke sa môžete spoľahnúť na svoj kaprársky podberák),
  • štíhla, ľahká a zároveň silná rukoväť (pre lepšiu manipuláciu s podberákom)
  • skladací dizajn pre bezproblémové skladovanie aj praktické prenášanie,
  • pevná a rýchloschnúca sieť s jemnou štruktúrou, ktorá je šetrná k rybe a ktorá zároveň bráni zaseknutiu háčikov – nehrozí poškodenie úlovku ani vášho rybárskeho náčinia,
  • sieťovina, ktorá neviaže na seba zápach a nevyžaduje si náročnú údržbu,
  • univerzálna veľkosť – univerzálny kaprársky podberák vyhovuje chytaniu kaprov rôznych veľkostí aj hmotností.
Pri výbere si všímajte parametre ako materiál, celková dĺžka rukoväte podberáka, rozmer siete, dĺžka ramien, hĺbka sieťky, veľkosť očiek a hlavy, hmotnosť rukoväte a hlavy či transportná (prepravná) dĺžka.Či už lovíte tzv. výstavné úlovky, kvalitný kaprársky podberák bude vaším spoľahlivým rybárskym parťákom.Ak hľadáte dobrý kaprársky podberák za rozumnú cenu, u nás ste na správnej adrese.